PUBLIKO NJOFTIME FALAS

SHITJE - BLERJE - MARR/JAP ME QERA - NDERRIME
Stacioni.net

stacion.net

Agjent dhe Menaxhere Marketingu

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Infiniti Office kerkon 4 Agjent/e Marketingu dhe 1 Menaxher/e marketingu. Page shume e mire motivuese. Aplikantet duhet te jene te gatshem te takojne klientet tane ne terren ne institucione dhe zyra. Rritje fantastike ne karriere dhe bonuse per tejkalim targeti. Paraqitu tek zyrat tona ... Lexo më Shumë

Front End Web Developer

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
NOOO Agency è un’agenzia web e di comunicazione attiva da 8 anni in Italia e in rapida espansione. Hai voglia di entrare a far parte del nostro team? Stiamo selezionando un Front End Developer appassionato di creatività per la nostra sede di Tirana. Competenze richieste: - Buona conosc... Lexo më Shumë

Consultant

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
The UNFPA office in Albania, in collaboration with the RYCO team, is looking to hire a National Consultant for the joint UN-RYCO project supported by the UN Peacebuilding Fund to adapt the Ypeer manual to peacebuilding. Apply through this link and submit your papers either to our office addr... Lexo më Shumë

Intership program for ERP Consultants and Software Developers

in Internship dhe Praktika
nga Admin • | | 0 komente
OneTech as a Microsoft recognized partner continues to train students In The Ways Of ERP Consulting, and Development. OneTech is investing in the intership program with some of OneTech best and brightest employees (of which there are many) spendig their time training students on everything f... Lexo më Shumë

Senior Customer Advisor

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Job Duties: - Contribute in achieving and exceeding branch targets according to KPIs assigned - Ensure the best customer experience and creating loyal customers with the company - Implement accordingly all policies, procedures and guidelines of the company - Handle complaints of the customer... Lexo më Shumë

Konsulent Imobiliar

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
REALinvest – Real Estate kerkon Konsulent Imobiliar. Kerkojme konsulente imobilare per identifikimin e pronave ne treg dhe shitjen e tyre. Mirepresim djem/vajza per tu bere pjese e REALinvest te cilet jane: - Ambicioz dhe energjik - Te pelqejne te komunikojne me njerezit dhe te dalin n... Lexo më Shumë

Tirane, ofroj vend pune operatore (F) telefonike per fushata te ndryshme marketingu

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Kerkojme Operatore (F) Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht me ose pa eksperience! 📞 Na kontaktoni ne inbox ose 0697052777! 📲 Dergoni CV ne [email protected] ✉️ Pagese baze e negociueshme 400$ - 1000$ sipas eksperiences + sistem bonus progresive! 💰 Rruga Don Bosko, 1016, Ti... Lexo më Shumë

Guide

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
📌WE ARE HIRING NEW VACANCY: Local Expert - Campaign Strategy Guide TYPE OF APPOINTMENT: Consultancy Contract, 30 working days DUTY STATION: Tirana, Albania DEADLINE: 20-02-2020 The International Organization for Migration (IOM), Mission in Albania is announcing the hiring of a Local ... Lexo më Shumë

Agjente shitje

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Kërkojmë agjente shitjeje. Të ketë lejë drejtimi automjeti dhe mundësi të udhëtojë në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Paga shumë e mirë. Të interesuarat të kontaktojnë në [email protected] Rruga Janos Hunyadi Lexo më Shumë

Real Estate Agent

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Keni plane te medha? Jeni te hapur per sfida te reja dhe kerkoni sukses ne karrieren tuaj? Behuni pjese e kompanise te pasurive te paluajtshme, Pata Real Estate. Pata Real Estate eshte duke rekrutuar konsulent imobiliar energjik dhe me ambicie per tu rritur profesionalisht Cfare ofrojme... Lexo më Shumë

Agjente Marketingu

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Rreth Orar ORAR ndryshon mënyrën se si njerëzit rezervojnë trajtimet e tyre të bukurisë dhe shendetesise. Misioni ynë është të revolucionarizojmë industrite perkates dhe t'i japim çdo klienti një përvojë të përsosur duke u mundësuar atyre komoditet dhe lehtesi ne rezervimin e sherbimeve onl... Lexo më Shumë

Ngarkim - Shkarkim

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Kerkojme puntore ngarkim shkarkimi per kompani qe merret me koncerte, te interesuarit te na kontaktojne ne numrin 0696060377 per te lene nje takim nga afer. flm. Rruga Albion Tershalla Lexo më Shumë

Digital Marketing Specialist - Specialist Marketingu

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Digital Marketing Specialist - Specialist Marketingu Kompania Arteg, themeluar ne Vitin 2001, lider në treg me produkte dhe pajisje për kuzhinen dhe jo vetem; Prezente me dyqanet në Tiranë, Vlorë, TEG, Prishtinë dhe në qytete te tjera përmes bashkepunimit me rrjete supermarketesh të njohura, ... Lexo më Shumë

Tirane, ofroj vend pune operatore telefonike per fushata te ndryshme marketingu

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht me ose pa eksperience! 📞 Na kontaktoni ne inbox ose 0697052777! 📲 Dergoni CV ne [email protected] ✉️ Pagese baze e negociueshme 400$ - 1000$ sipas eksperiences + sistem bonus progresive! 💰 Rruga Don Bosko, 1016, Tiranë... Lexo më Shumë

Agjente shitje

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Kërkojmë agjente shitjeje. Të ketë lejë drejtimi automjeti dhe mundësi të udhëtojë në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Paga shumë e mirë. Të interesuarat të kontaktojnë në [email protected] Rruga Janos Hunyadi Lexo më Shumë

Prezantues/e Showroom/prishtinë

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Bëhu pjesë e ekipit NOVA Po të kërkojmë TY që të na bashkohesh si koleg/e � në pozicionin Prezantues Showroom :) DETYRAT: • Implementimi i strategjisë së përgjithshme të shitjeve në përputhje me strategjinë dhe objektivat e kompanisë . • Informon klientët potencialë në lidhje me produk... Lexo më Shumë

Internship i paguar 3 - 6 muaj në Shtëpinë e Evropës

in Internship dhe Praktika
nga Admin • | | 0 komente
📢 A je student në kërkim të një praktike? Ne ju ofrojmë një mundësi të shkëlqyeshme praktike të paguar 3 - 6 muaj në Shtëpinë e Evropës në Tiranë. Nëse dëshironi të punoni me një ekip cool dhe energjik, lexoni informacionet në linkun në vijim 👉: https://bit.ly/2ubE3qK Lexo më Shumë

teknik-hidraulik në qytetin e Tiranës

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Lajmerim: Kompania Teoren sh.p.k. kërkon të punësojë një teknik-hidraulik në qytetin e Tiranës. Mosha e kërkuar 18 - 35 vjeç. Të ketë përvojë pune në këtë profil. Të interesuarit të kontaktojnë në +355 67 40 40 503. Lexo më Shumë

Puno me ne- Barista, Durres

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Bashkohu me skuadren Mon Cheri . Apliko ne 📧 [email protected] ose 📲 0688047315 per tu bere pjese e stafit te pikes se re qe do te hapet. #newmoncheri #durres #comingsoon #barista #punomene #coffeeshop Lexo më Shumë

Asistente / Asistent Shitje

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
"Artinel95" sh.p.k., përfaqësues zyrtar i Suzuki në Shqipëri, ofron vend pune Asistente ose Asistent shitje. Kantidatet duhet të jenë me eksperiencë në fushën e shitjes, prezantimit dhe/ ose të shërbimit. Të kenë njohuri të mira të gjuhës angleze. Të interesuarit të dërgojne CV... Lexo më Shumë

CTC ASTIR KERKON TEAM LEADER

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
CTC ASTIR të ofron mundësinë të rritesh profesionalisht! Punësohu tani si Team Leader në fushatën VODAFONE CASA! Çfarë kërkojmë: - Eksperiencë jo më pak se dy vjet si Team Leader në fushata outbound - Disponibilitet i menjëhershëm - Aftësi të mira menaxhimi dhe organizimi Ofrojmë për j... Lexo më Shumë

Asistente Ekonomiste

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Bar Restorant Piceri Hotel Gloria kerkon te punesoje asistente ekonomiste, jo ne marredhenie shkolle. Nr tel: 068 20 84 303 Adresa: Rruga Qemal Stafa, tek 9-kateshet, ngjitur me shkollen Fan Noli, Tirane Lexo më Shumë

Mesuese e Gjuhes Italiane

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Qendra e Gjuhëve të Huaja "Universal" ne kuader te zgjerimit te stafit kërkon të punësojë mësues/e për Gjuhën Italiane part- time. Kërkesa që duhet të plotesojnë kandidatët: 1. Të zotëroje diplomë të arsimit të lartë në Gjuhën Italiane. 2. Të jetë kreativ/e për një mesimdhënie me ... Lexo më Shumë

Agjensia imobiliare RE/MAX ADVANTAGE

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Je gati të hedhësh hapin e duhur që të jesh pjesë e kompanisë më të madhe Real Estate në botë dhe në vend, me qëllim rritjen profesionale dhe maksimizimin e të ardhurave? Ky është momenti i duhur ndaj apliko tani: 📧[email protected] 📲0694004132 Lexo më Shumë

Oferta Pune Për Arsimtarët - Apliko Tani

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Në kuadër të projektit "+Education", Këshilli Rinor i Ballkanit po kërkon të punësojë konsulentë për arsimin në Shqipëri dhe rajon, si edhe trajnerë për trajnime të ndryshme të organizuara nga Këshilli Rinor i Ballkanit në Shqipëri dhe Rajon. Misioni i projektit "+Education&quo... Lexo më Shumë
1234 ... 21
Publiko një Njoftim
feeds FeedsKërko Hotele dhe Bileta avioni me çmime të lira