PUBLIKO NJOFTIME FALAS

SHITJE - BLERJE - MARR/JAP ME QERA - NDERRIME
Stacioni.net

stacion.net

Lektor/e, AutoCAD

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Kerkohet lektor/e per lenden Autocad. Te interesuarit te na dergojne cv-ne, ne adresen e email; [email protected] Rr. Reshit Petrela, 1057 Tirana, Albania Lexo më Shumë

Njoftim për vende të lira pune OSCE Presence in Albania

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
📢 Njoftim për vende të lira pune 📢 ✅ Oficer ligjor (ndërkombëtar i sekonduar). Mëso më shumë dhe apliko ONLINE deri më 20 nëntor 2019 👉 http://bit.ly/LegalOfficerNov19 ✅ Asistent i Lartë për Median. Mëso më shumë dhe apliko ONLINE deri më 17 nëntor 2019 👉 http://bit.ly/MediaAssistantNo... Lexo më Shumë

ALTERUM ka hapur 2 pozicione të lira për intership

in Internship dhe Praktika
nga Admin • | | 0 komente
Njoftim. Qendra ALTERUM ka hapur 2 (dy) pozicione të lira për intership, si asistent ligjor për një periudhë 6 mujore. Kandidatët duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme: • Të kenë përfunduar studimet Bachelor në Drejtësi; • Të kenë mesatare mbi 7.5; • Të jenë njohës së një gjuhe të ... Lexo më Shumë

#Shitet Toke Truall ne Golem

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Agjensi Imobiliare L... • | | 0 komente
#Shitet Toke Truall ne Golem Siperfaqja 2300m2 Me projekt te gatshem Posedon dokumentacion te rregullt Adresa: prane hotel “Premium” Çmimi I diskutueshem Na kontaktoni ne 0695509143 Ju mirepresim! Lexo më Shumë

#Shitet Apartament 2+1

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Agjensi Imobiliare L... • | | 0 komente
#Shitet Apartament 2+1 📐Siperfaqja 90m2 🔹Kati 3 🛋Mobiluar ❄️Kondicioner 🔹Ballkon me tende 🛁 2 banjo ✅Apartamenti posedon dokumentacion te rregullt 📍ADRESA: Rruga Pavarësia, prane Hotel “Onufri“, Mali i Robit. 💶Çmimi: €55.000 ☎️Na kontaktoni ne: 0695509143 Ju mirëpresim! Lexo më Shumë

#Shitet 🏡Apartament 2+1

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Agjensi Imobiliare L... • | | 0 komente
#Shitet 🏡Apartament 2+1 Vija e pare nga detit🏝 📐Siperfaqja 113m2 🔹Kati 3 🔵Apartamenti posedon: 🛏2 Dhoma gjumi 🏖2 Ballkone me pamje nga deti 🛁2 Banjo 🔹Korridor 🛋Mobilim 🚗Garazh 📍ADRESA: Prane Hotel “Kamelia” Shkëmbi i Kavajës, Durrës. 💶Çmimi: €85.000 i diskutueshem ☎️Na ... Lexo më Shumë

#Shitet Toke Qerret Kavaje

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Agjensi Imobiliare L... • | | 0 komente
#Shitet Toke 📐Siperfaqja 5000m2 ✅Posedon certifikate pronesie. 💶Çmimi: €110 m2 ☎️Na kontaktoni ne: 0695509143 Ju mirepresim! Lexo më Shumë

#Shitet Apartament ne Plazh Golem.

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Agjensi Imobiliare L... • | | 0 komente
#Shitet Apartament ne Plazh Golem. 📐Siperfaqja 170m2 + 140m2 3 ballkone dhe terrace. 🔹Apartamenti perbehet nga 🛏Dhome gjumi matrimoniale + banjo🛁 🛏Dhome gjumi femijesh 🛏Dhome gjumi femijesh me ballkon 🛏Dhome gjumi femijesh 🛋Dhome ndenje + guzhine 🛁3 banjo total 🔹I mobiluar 🔹Kati... Lexo më Shumë

#Shitet Apartament 1+1 plazh Golem

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Agjensi Imobiliare L... • | | 0 komente
#Shitet Apartament 1+1 Siperfaqja 65m2 Ballkon qe ofron pamje anesore te detit Mobiluar Kati 3 Ashensor ADRESA: mbas hotel “Marina” plazh Golem. Çmimi: i diskutueshem ☎️Na kontaktoni ne 0695509143 Ju mirepresim! Lexo më Shumë

#Shitet Apartament 2+1 tek Pallati Murrizi Kavaje

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Agjensi Imobiliare L... • | | 0 komente
#Shitet Apartament 2+1 Siperfaqja 100m2 Mobiluar Ballkon i bollshem Kati 7 Ashensor ADRESA: Kompleksi “Murrizi” Kavaje Çmimi: €52.000 i dikutueshem ☎️Na kontaktoni ne 0695509143 Ju mirepresim! Lexo më Shumë

Shitet Vila 3 kateshe Vlore tek ish blloku vilave

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Agjensi Imobiliare L... • | | 0 komente
Shitet Vila 3 kateshe Vlore tek ish blloku vilave Siperfaqja totale e viles eshte 320m2 Siperfaqja e bazes se viles eshte 100m2 E zhvilluar ne 3 kate me 2 apartamente Çdo kat ne perberjen e tij ka: Kati -1 > depo prej 20m2 Kati 0 Ka 1 dhome ndenje, 1 kuzhine 1 banjo Kati 1 Ka 1 d... Lexo më Shumë

Shitet Volkswagen Passat 5300€

in Shes Blej Makina
nga Admin • | | 0 komente
Shitet Volkswagen Passat viti 2008 e sapoardhur nga gjermania me dogan gjitha sherbimet e bera xhama te zi origjnal goma te reja motorr 2 nafte manual 220mi kilometra cmimi 5300€ 00355697334028 Lexo më Shumë

Arkitekt/e Interior Design

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Përshkrimi i përgjithshëm i punës -Të krijojë dizenjime arkitekturore për të takuar nevojat dhe kërkesat e klientit -Të japë sygjerime në ndihmë të klientëve -Të marrë pësipër pergjegjësitë për të gjitha aspektet e projektimit dhe zhvillimit të projektit brenda afateve. -Mundësi trajnimi në ... Lexo më Shumë

Shitet shtepi ne durres afer shkembit te Kavajes 53 m2 1+1 17.000 Euro

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Admin • | | 0 komente
Shitet shtepi ne durres afer shkembit Kavajes 17.000 Euro Siperfaqe 53 m2 1+1 kati 4 Kontakt +355 69 733 4028 Lexo më Shumë

Shitet Vile + Truall ne Kamez 180.000 Euro

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Admin • | | 0 komente
Shitet vile + Truall ne Kamez 180.000 Euro Sipefaqe e Truallit 310.30 m2 dhe Sipefaqe e Vilses 113.30 m2 ME LETRA Kontakt +355 69 733 4028 Lexo më Shumë

#Shitet Apartament 1+1

in Shes dhe Blej shtëpi
nga Agjensi Imobiliare L... • | | 0 komente
#Shitet Apartament 1+1 #I mobiluar #kati i 1 i banimit #Ndertesa e pajisur me ashensore #Ndertim i viteve te fundit #150metra nga vija bregdetare #Siperfaqe 64m2 #Cmimi 37.000 €uro #I diskutueshem! #ADRESA : Prane rruges dytesore ,prane Karburantit Kastrati, Shkembi i Kavajes. #Kontakt... Lexo më Shumë

Rekrutojme Windows Cleaners per Kanada

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Jemi duke rekrutuar Window Cleaners per punesim te rregullt ne Kanada. Personat te cilet iu pershtatet ky profil nuk duhet te kene problem nga lartesite dhe duhet te kene nje pergatitje te mire fizike. Pagese dhe pakete benefitesh mjaft konkuruese. Te interesuarit te telefonojne ne: 06828... Lexo më Shumë

“Some people dream of success while others WAKE UP and WORK.” Join the best the team in town

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Bashkohu me me te miret! Kerkojm agjent telefonik per gjuhet italjane,spanjolle dhe gjermane! Pagesa baze plus bonuse nder me te mirat ne treg! Orar pune Full-time dhe Part-time! Per te rezervuar intervisten tende kontaktoni ne nr 069 70 81 723! 1025 Tirana, Albania Lexo më Shumë

GoTech shpall vakant pozicionin Specialist Finance

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Pergjegjesite Kryesore: -Kontrollon regjistrimet kontabel te shitjeve te pakices dhe shumices duke u siguruar se respektohen me perpikmeri skemat kontabel te percaktuara per transaksionet, perfshire shitjet me cash, me kredi, me POS, etj -Ne bashkepunim me drejtuesin e finances dhe IT sigu... Lexo më Shumë

Vacancies at the OSCE 11/09/2019

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Please be informed that the following vacancies at the OSCE have been issued. Should you be interested in any of our vacancies, please apply online on the OSCE website at https://jobs.osce.org/ OSCE Secretariat VNSECP01464 - Travel Officer, P3. Deadline: 3 October 2019; VNSECC01463 - Ex... Lexo më Shumë

Sherbim klientele, gjuha Polonisht

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Operatorë Shërbim Klientele Po rekrutojmë Operatorë të cilët zotërojnë shumë mirë gjuhën Polonisht të folur dhe të shkruar. Përgjegjës për të ofruar shërbim dhe japin mbështetje për të gjithë konsumatorët të cilët marrin shërbime pranë klientëve që ne kemi marëdhenie bashkëpunimi. T... Lexo më Shumë

Deshiron te jesh ti sudenti pjesemarres ivideo-ve shpjeguese rreth edukimit ligjor te publikut

in Evente
nga Admin • | | 0 komente
⚖️A e ke pyetur veten ndonjëherë se cili mund të jetë impakti yt si student i Drejtësisë tek publiku❓ ➖ELSA Albania ju jep një mundësi tepër të vlefshme: Edukimin Ligjor. ➖”Edukim Ligjor” është një projekt që vjen si bashkëpunim ndërmjet ELSA Albania dhe Halimi Law and Tax. Ky intership u o... Lexo më Shumë

Shitës/e - Fier

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Përgjegjësitë kryesore: • Të sigurojë një shërbim cilësor dhe profesional ndaj klientëve.• Të kujdeset për pamjen dhe sistemimin e dyqanit. • Të tregojë dëshirë dhe rezultate të dukshme për të plotësuar objektivat e shitjeve. Kompentecat e profilit: • Të jetë e motivuar dhe me dëshirë për ... Lexo më Shumë

Vende te lira pune Agjent Konsulence Financiare

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
E 2Grup Kerkon te punesoj agjente per Forex ne gjuhet ITALISHT. MOS NGURONI 1 VIT PUNE TE GARANTUAR PAVARESISHT NIVELIT JU FORMOJME NE. Kerkesat: 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane mbi mesatare. 2)-Perparesi kane punonjesit me eksperience te meparshme ne FOREX. 3)-Te jete i komunik... Lexo më Shumë

Prezantues/e Showroom-i

in Ofroj Punë
nga Admin • | | 0 komente
Bëhu pjesë e ekipit NO�A në #Tiranë Po të kërkojmë TY që të na bashkohesh si koleg/e � në pozicionin Prezantues/e Showroom-i në #Tiranë! Të interesuarit të dërgojnë CV në [email protected] ose na kontaktoni në +355682030943; +355682037344! Tirana County Lexo më Shumë
1234 ... 20
Publiko një Njoftim
feeds FeedsKërko Hotele dhe Bileta avioni me çmime të lira